wyszukiwarka zaawansowana

Nasz sklep
ul. Bór 59, Częstochowa
Pn-Pt 8:00 - 16:00

tel. 666 532 364
tel. 502 777 434
biuro@edilandia.pl

ul. Dolna 4, Częstochowa
Producenci
Warunki odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres biuro@edilandia.pl ).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy towar. Zwrotu płatności dokonamy na konto bankowe podane przez Państwa w formularzu dołączonym do towaru.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Miejscowość i data:

Edilandia Andrzej Rybak; Edilandia.pl 

ul. Dolna 4

42-202 Częstochowa

NIP 573-104-99-11

tel. 666-532-364

biuro@edilandia.pl

 

Niniejszym, w oparciu o Ustawę o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: 

 

Data zawarcia umowy(*) /odbioru(*):

 

Imię i nazwisko konsumenta(-ów): 

 

Numer zamówienia : 

 

Nr konta bankowego: 

 

Podpis konsumenta(-ów)(tylko jeżeli formularz jest przesłany w wersji papierowej)

(*) Niepotrzebne skreślić

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl